Україна очолила рейтинг смертності Європи

bequeen.pro

Рейтинг країн за рівнем смертності через серцево-судинні хвороби, причиною яких стало неправильне харчування, очолила Україна.

В рейтинг увійшла п’ятдесят одна держава Європи, при цьому дослідженню підлягав часовий період з 1990 по 2016 роки. Найгірший результат зафіксований в Україні, де близько 38% смертей були викликані серцево-судинними захворюваннями. Варто відзначити, що до даного роду хвороб призводить шкідливе харчування. Також варто підкреслити, що в перші двадцять позицій рейтингу смертності увійшли 14 пострадянських держав з 15.

Варто зазначити, що, згідно з результатом дослідження в нашій країні від серцево-судинних захворювань помирає 349 осіб з тисячі. Даний показник є найбільшим серед східноєвропейських країн, а також займає четверте місце з усіх досліджуваних держав.

Дослідники звернули увагу на те, що населення країн, які очолили рейтинг, зіткнулося зі смертністю через шкідливе харчування, яке призводить до захворювань серця. Як зазначається, причиною таких хвороб можуть стати дієти, при яких люди вживають цілозернові продукти в обмеженій кількості, при цьому, продукти з високим вмістом натрію вживаються значно частіше.

Також варто відзначити, що азіатські та східноєвропейські держави показали результати гірше, ніж країни Західної Європи. Найкращі результати були зафіксовані в таких країнах як Іспанія, Франція та Ізраїль.

Не менш цікавий й той факт, що рівень смертності залишається високим протягом багатьох років у тих країнах, де додають в їжу соняшникову олію (Україна, РФ, Болгарія, Румунія). При цьому, в тих країнах, які перейшли на інше рослинну олію (Польща, Естонія, Литва, Чехія) рівень смертності від хвороб серця стрімко скоротився.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*