Зеленський закріпив за собою лідерство в президентських перегонах

novyny24.com.ua

Ці відомості підтверджують підсумки опитування, що проводилося в січні соціологічною групою «Рейтинг». Так, з усіх опитаних громадян, 19% зазначили, що на чолі України має стояти Зеленський. Слідом за ним за підтримкою виборців йде голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та колишній прем’єр країни Юлія Тимошенко. Як зазначається, 18,2% респондентів хотіли б бачити її президентом. Третє місце в рейтингу закріпив за собою чинний голова України Порошенко, якому висловили довіру 15,1% опитаних українців.

Одразу за трійкою лідерів йде опозиціонер Юрій Бойко, якого підтримує 10% респондентів. Водночас, голова «Громадянської позиції» Гриценко заручився підтримкою 8,5% опитаних виборців, а Олега Ляшка підтримали 7% респондентів. Євгенія Мураєва підтримують 3,6% опитаних, Олександра Шевченка – 2,9%, Садового – 2,7%. Найменше виборці підтримують кандидата від «Опоблоку» Вілкула, якому висловили довіру 2,6% респондентів.

Варто підкреслити, що всього опитувалося шість тисяч повнолітніх українців. Крім цього, цікавий й той факт, що опитування проходило в період з 16.01.19. по 24.01.19. При цьому, 17 січня вийшов репортаж проекту «Схеми», в якому зазначалося, що Зеленський все ще володіє трьома кінокомпаніями на території Російської Федерації. Однак й цей факт не завадив кандидату в президенти очолити рейтинг.

Також відзначимо, що громадяни південно-східних регіонів мають намір віддати голоси Зеленському, в столиці він бореться за підтримку електорату з Порошенком, на Донбасі – з опозиціонером Бойко. Тимошенко підтримують центральні та північні регіони, а Порошенко заручився підтримкою Галичини. Важливим є й той факт, що, згідно з опитуванням, громадяни мають намір голосувати за Зеленського й в тому разі, якщо їхній кандидат вибуває з виборів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*