Європейський парламент визнав Гуайдо тимчасовим головою Венесуели

Argumentiru.com

Європейський парламент в цей четвер 31.01.19. прийняв резолюцію, відповідно до якої, спікер венесуельського парламенту Хуан Гуайдо визнається тимчасовим головою держави. Таке рішення ґрунтується на Конституції Венесуели. Так, європейські парламентарі звернулися із закликом до голови дипломатії Євросоюзу, а також до всіх держав, які входять у ЄС, визнати Гуайдо головою країни до проведення нових прозорих виборів президента. Таке рішення необхідно прийняти для відновлення демократичного правління в державі.

Так, в документі повідомляється, що депутати Європейського парламенту засуджують насильство, яке спричинило смерть громадян. Вони вимагають, щоб влада Венесуели припинила порушувати права людини. Ще однією вимогою стало покарання всіх винних. Крім того, необхідно забезпечити реалізацію та повагу всіх прав людини.

Варто зазначити, що подібну резолюцію підтримали 439 європейських депутата, проти висловилися лише 104 парламентарії. Таким рішенням, Європейський парламент підтримав Національну Асамблею Венесуели та наголосив на необхідності відновлення її повноважень. Крім того, в Європарламенті підкреслили, що законодавчий орган Венесуели необхідно поважати разом з його правами та безпекою членів.

Також варто підкреслити, що європейські депутати наполягають не лише на визнанні Гуайдо президентом, а й на визнанні усіх представників, яких назначила легітимна влада.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*