Медведчук: закріплення курсу НАТО в Конституції – злочин проти українців

Volyn.com.ua

Голова політичної ради «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук у ході надзвичайного Всеукраїнського з’їзду виступив із заявою, в якій зазначив, що політична сила зробить все можливе, щоб перешкодити спробам влади нав’язати Україні курс в НАТО.

Як зазначив політик, чинна влада намагається реалізувати ініціативу, згідно з якою, курс країни в північноатлантичний альянс пропонується конституційно закріпити. При цьому, принципи права та точка зору населення до уваги не беруться.

Медведчук обурений, що в розділ про збереження громадянської згоди в Україні мають намір додати пункт про євроатлантичний курс країни. Політик нагадав, що, згідно з соціологічними дослідженнями, лише 42% українців підтримують рішення про вступ в Альянс, при цьому, 36% громадян ставляться вкрай негативно до такого рішення.

Таким чином, на думку Медведчука, дії Києва сьогодні є злочином проти тих мільйонів українців, які не підтримують прагнення влади до вступу в НАТО. Медведчук вважає, що такі дії являють собою небезпеку для існування нашої країни як єдиної держави. Крім того, вони являють собою загрозу й для єдності народу. Таким чином, опозиціонер вважає подібну політику «кричуще злочинною».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*