Міноборони США розробляють переносний ядерний реактор

Mothernature.com

Американський науково-популярний журнал «Популярна механіка» інформує, що у США почали розробку портативного атомного реактора, мета якого є розв’язання проблеми забезпечення військових утворень Америки, які перебувають за кордоном, електроенергією.

Повідомляється, що Міноборони Америки, а точніше Управлінням стратегічних можливостей, був опублікований запит, в якому йде мова про розробку переносного атомного реактора. Цей пристрій, згідно з описом, зможе забезпечити електроенергією військовослужбовців під час операцій швидкого реагування.

Компактний ядерний реактор повинен мати масу не більше 40 тонн, що у свою чергу забезпечить можливість транспортування його в американському стратегічному військово-транспортному літаку «Boeing C-17 Globemaster III». При цьому від пристрою буде вимагатися близько 10 МВт на годину виробництва енергії. Також серед вимог до даного пристрою це робота, що складе мінімальний термін – 3 роки, напівавтономність, а також мінімальна кількість персоналу для його обслуговування.

Міноборони США має намір використовувати пристрій в місцях гарячих точок, розташованих по всьому світу. Завдання реактора полягає в забезпеченні військовослужбовців необхідної їм електрики. Саме нинішнє використання дизельних електрогенераторів, в яких постійно необхідно поповнювати запас палива, що призводити до рішення про застосування ядерного реактора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*