Вілкул: Україна повинна продавати не свою сировину, а готовий кінцевий продукт

Hyser.com.ua

Парламентарій Олександр Вілкул, представник політпартії «Опозиційний блок – Партія миру і розвитку», вважає абсурдом факт продажу Україною іншим державам сировини, а потім покупки, що в кілька разів перевищує ціну сировини, готового продукту.

Політичний діяч під час зустрічі з працівниками однієї з гірничодобувних компаній країни – «Мінерал», розташованої в Запорізькій області місті Пологи, висловив свою точку зору. На думку політика, наша держава повинна здійснювати не продаж ресурсів, а готовий продукт. Таким чином, Україна повинна мати підприємства, які будуть спеціалізуватися на виробництві продукції, що має високу додану вартість. Це, у свою чергу, створить тисяч робочих місць, і тільки в цьому випадку у державі буде відповідний рівень життя, високі зарплати, а в підсумку гідні пенсії.

Народний депутат зазначив, що в Україні існують заводи, які спеціалізуються на видобутку унікальних ресурсів, але ці ресурси продаються за кордон. Далі з нашої сировини виробляється товар, який продається зокрема на ринки України. Прикладом тому є польська кераміка та італійська сантехніка, при виробництві яких також використовується українська сировина. У результаті чого сировинні ресурси купуються за безцінь, а продаж готової продукції проводиться за цінами, що реалізовуються у європейському просторі. Парламентарій повідомив, партія, членом якої він є, розробила пакет законопроектів під назвою «Нова Індустріалізація». Даний пакет був поданий в парламент. Завдання пропозицій – відновлення високотехнологічних промислових підприємств, розвиток економіки держави, а також забезпечення зростання продажів нашої продукції, як на міжнародному ринку, так і на внутрішньому.

Поточну ситуацію e плані продажу сировини та покупки продукції в кілька разів дорожче, Олександр Вілкул назвав абсурдом. Політик також зазначив, що одним з пунктів його передвиборної програми є будівництво підприємств та продаж готової продукції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*