Міноборони: нова армія України готова захистити країну від агресії Росії

Kordon.org.ua

Степан Полторак, нинішній голова Міністерства оборони, у процесі проведення комітету реформ оборонного відомства, який проходив 31 січня у Києві, заявив, що оборонна реформа за період 2017-2019 року виконана на 68%, хоча загальний план розрахований на 5-річний термін.

Згідно зі словами голови відомства, за 2018 Міністерство оборони визначило близько 15 проектів реформи відомства, які мали пріоритетний характер, а також затвердило статути. Також за період минулого року міністерство прийняло рішення про допуск до використання 32 примірників військової техніки, і прийняла близько 16 зразків озброєння. Оборонне відомство поставило вісім тис одиниць нової військової техніки, яка була модернізована, і 500 тис одиниць боєприпасів. Відзначається також відбудова більш ніж шістьох тиc одиниць військової техніки.

Голова оборонного відомства повідомив, що з січня цього року на 30% було збільшено грошове забезпечення військових ЗСУ.

З пріоритетних аспектів, встановлених на поточний рік, Міністр оборони зазначив ефективний оборонний процес планування, організації, а також реалізації, який буде заснований на демократичному цивільному контролі та нової системи військової структури. Також пріоритетним є оборонне планування у бюджетній сфері країни, здійснення оборонних закупівель та оптимізація структури ЗСУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*