Рада Національної суспільної телерадіокомпанії України різко відсторонила свого голову

extbet.com

Світлана Остапа, що обіймає посаду заступника голови Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, написала у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що рада 31 січня достроково відсторонила голову правління НСТУ Зураба Аласанію.

Заступник голови повідомила, що за ухвалення даного рішення віддали свої голоси 9 членів ради, а проти – 3. Рішення про дострокове розірвання контракту із Зурабом Аласанією підтвердив у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» Олексій Панич, який є членом НСТУ. Відзначено, що Аласанія поки не прокоментував рішення про дострокове відсторонення, але він повідомив, що пізніше повідомить про свою думку з цього приводу. Парламентарій Мустафа Найєм заявив, що людиною, яка ініціювала розрив контракту, став В’ячеслав Козак, нардеп від політсили «Радикальна партія».

Раніше, у 2016 році журналістка Седлецька заявляла, що на Зураба Аласанію через розслідування, які велися відносно стану президента, вже тоді чинився тиск з боку оточення Порошенка. З цієї причини багато джерел пов’язують дострокове відсторонення голови правління НСТУ з Адміністрацією голови держави.

Відносно того, хто зможе замінити Аласанію, інформація поки невідома. Але є припущення, що на пост голови ради можуть поставити Володимира Бородянського, колишнього генерального директора медіа-холдингу «Старлайт медіа», який належить Віктору Пінчуку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*