Суд України продовжив утримання під вартою журналісту Вишинському

kherson.ua.city

Рішенням Апеляційного суду в Херсоні відмовлено юридичному захисту Кирила Вишинського, який обіймав посаду головного редактора «РІА Новини-Україна», в задоволенні скарги на його утримання під вартою.

За повідомленням адвоката Андрія Доманського, строк арешту для його підзахисного пролонгований до шістнадцятого лютого.

Раніше стало відомо, що дружина обвинуваченого Ірина Вишинська найняла американську компанію The Friedlander Consulting Group LCC, яка практикує лобістські послуги, для організації серії зустрічей з політиками та юристами в Вашингтоні (округ Колумбія). Метою цієї кампанії є тема «захисту прав журналістів в Україні».

Інформація про укладений контракт, вартість якого склала п’ятдесят тисяч доларів США, з’явилася в американському реєстрі іноземних агентів FARA: законодавство в Сполучених Штатах зобов’язує публікувати подібні угоди у відкритому доступі.

Нагадаємо, що в середині травня минулого року Кирило Вишинський був затриманий в столиці та поміщений під варту, в його квартирі були проведені обшуки, які виявили валюту, державні нагороди РФ, російський паспорт і заборонену «георгіївську стрічку».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*