Агресія Росії буде покарана санкціями за інцидент в Керченській протоці

Glavred.info

Курт Волкер, який обіймає посаду спеціального представника Сполучених Штатів з питань України, повідомив, що західні країни ведуть обговорення введення нових санкцій відносно Кремля через агресивні дії російської сторони в районі Керченської протоки.

Він зробив цю заяву в ході телефонного брифінгу, перебуваючи в бельгійській столиці. За його словами, у Вашингтоні та Брюсселі розмірковують над тим, які дії можна зробити додатково, якщо Москва не відпустить з полону захоплених моряків Військово-морських сил України та продовжить прагнути захопити контроль над Керченською протокою, що з’єднує Азовське та Чорне моря.

Дипломат підкреслив, що Російська Федерація не залишиться без покарання за свою поведінку в морській акваторії. За словами Волкера, серед розглянутих Євросоюзом і США кроків по тиску на Росію є санкції проти її портів, що знаходяться на узбережжі Азовського моря.

Спецпредставник Сполучених Штатів по Україні зазначив, що метою обговорюваних заходів щодо Росії є відновлення вільного судноплавства через Керченську протоку, а не «санкції заради санкцій».

Нагадаємо, що 25 листопада прикордонники РФ в районі Керченської протоки атакували й захопили три кораблі ВМСУ, піддавши один з них умисному навалу та поранивши шістьох українських моряків. Захоплені екіпажі знаходяться в СІЗО Москви. Сполучені Штати, організації Європейського Союзу і міжнародне товариство засудили цей інцидент.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*