Яценюк та Мартиненко використовували послуги ботів в соціальних мережах

Vybor.news

Голова політсили «Народний фронт», колишній прем’єр Арсеній Яценюк та екс-нардеп від цієї партії Микола Мартиненко використовували послугу ботів в соціальних мережах. Таким чином, вони намагалися ввести в оману користувачів та вплинути на думку громадськості. Таку інформацію оприлюднили кореспонденти програми «Схеми». У своєму розслідуванні журналісти звернулися до звіту 2015 року про роботу ботів в соцмережах.

Цей звіт містить інформацію, під якими саме записами Яценюка та членів його партії боти залишали коментарі, а також захищали політиків від негативу та критики. У таблиці, яку містить документ, є детальна інформація про те, скільки коментарів від загальної чисельності залишили боти.

Кореспонденти як приклад наводять запис Яценюка, який на той момент очолював уряд, де йдеться про членство нашої держави в Євросоюзі та Північноатлантичному Альянсі. Так, ботами було залишено 271 відгук. Після аналізу всіх коментарів, журналістам вдалося виявити ті, які були замовними. У таких коментарях підтримувалася позиція Яценюка та переводилася увага на голову держави.

Крім коментарів, журналісти звернули увагу й на профілі коментаторів. Їм вдалося дізнатися, що деякі «симпатики» Яценюка коментували не тільки записи Яценюка та його колег, а й розслідування кореспондентів, де згадувалися їхні імена.

Варто відзначити, що в прес-центрі Яценюка інформацію про використання ботів заперечують. Зазначається, що партія не користувалася подібними послугами ні в часи, коли Яценюк був прем’єром, ні зараз.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*