Новорічні привітання Гройсмана та Парубія транслювалися безкоштовно

Thebellforum.net

Громадський рух «ЧЕСНО» інформує, що новорічні привітання від голови уряду Гройсмана та спікера ВРУ Парубія вітчизняні телевізійні канали транслювали безкоштовно, хоча у кожної хвилини ефіру є своя ціна. В уряді зазначають, що держава не оплачувала трансляцію привітання Гройсмана.

У публікації організації наголошується, що Гройсман міг би й сам оплатити показ свого ролика з власних коштів. Також наголошується, що прес-секретар голови уряду Рябчук заявив, що ролик транслювався безкоштовно, оскільки про це домовилися сторони.

«ЧЕСНО» також зазначає, що привітання Парубія транслювали кілька вітчизняних каналів, серед них й «1+1», де секунда ефіру у вечірній час доби коштує вісімсот гривень, а привітання спікера триває близько хвилини. Таким чином, ролик повинен був коштувати йому майже 48 тисяч. Крім цього, доходи спікера також дозволяли оплатити трансляцію привітання з власних коштів. В Апараті ВРУ розповіли, що державних коштів на оплату привітання не виділялося. Однак у прес-центрі телеканалу «1+1» зазначили, що до них прийшов лист з проханням показати ролик безкоштовно.

Громадська організація також звернула увагу й на звернення голови держави Порошенко. Законодавство передбачає безкоштовне транслювання його роликів, проте мова йде про суспільне телебачення. Також підкреслюється, що бюджет країни прописує витрати президента, в тому числі й в інформаційній сфері, тому є ймовірність, що трансляцію привітання Порошенко оплатив.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*