Експерт: у лютому ціни на банани та мандарини впадуть в ціні на 10-20%

Artfile.me

Цього місяця громадянам України доведеться зіткнутися з низкою змін. Вже з першого числа цього місяця українці отримуватимуть нові квитанції за електрику, проте тарифи змін не передбачають, при цьому ніяких нових угод підписувати не треба.

Крім цього, на думку експертів, для збільшення цін в магазинах немає ніяких підстав. Керівників Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко повідомив, що цей місяць можна буде схарактеризувати як один з найбільш стійких в області цін за останній період у п’ять років. Однак така ситуація зовсім не означає, що все так добре, навпаки, дане положення свідчить про те, що запаси наших громадян настільки вичерпалися, що підвищувати ціни вже нікуди. Багато на що впливає й купівельна спроможність населення, яку сьогодні експерти розцінюють як досить низьку. У зв’язку з цим, зростання цін поки не передбачається.

Водночас, експерт підкреслив, що ціни на деякі продукти все ще продовжують збільшуватися, хоч й незначно. Подорожчання все-таки буде, але не масштабне, зростання цін не перевищить п’ятивідсоткового показника. Також наголошується, що дорожчати почнуть овочі й на це є низка причин.

Однією з основних причин є те, що в цьому році в країні виростили меншу кількість овочів, ніж раніше. Крім цього, зараз зафіксовано високий попит з боку європейських держав. Всі ці фактори впливають на збільшення цін. Також варто відзначити, що за попередніми прогнозами банани та мандарини впадуть в ціні на 10-20%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*