Німеччина відмовила Україні у спільній розробці мобільного зенітно-ракетного комплексу

Xuehua.us

Як повідомляє заступник директора «Арсенал» Олександр Клочко, влада ФРН забороняє холдингу Rheinmetal вести співпрацю з Україною за ЗРК (зенітно-ракетний комплекс).

З інформації даної Клочко, стало відомо, що закордонний холдинг виробляв, окрім шасі, ще системи цілевказівки та супроводу. Однак від Німеччини надійшла заборона на цю діяльність.

Олександр Клочко розповів в подробицях про те, який ЗРК планували створити. Завдяки такому комплексу, дуже легко було б запобігти нападу авіації, цей комплекс мав би хороше маскування та можливість пересування в різних умовах місцевості.

Через відмову Німеччини від співпраці з Україною, ЗРК будуть виробляти колегіально з українськими компаніями.

Вчора з приводу цієї ситуації висловився доктор військових наук, президент російської Академії геополітичних проблем Костянтин Сівков. Він зазначив, що українська держава не в змозі займатися такими розробками, бо не має належного рівня розвитку інфраструктури та високого рівня виробництва. Тільки лише з цієї причини вона не зможе завдати удару по Росії.

Крім того, раніше Михайло Самусь, заступник глави українського Центру досліджень армії, почав вимагати у київської влади припинити виготовлення балістичної ракети «Нептун», здатної завдати удару по РФ. Він закликав до розробки протиповітряних і протиракетних методів захисту, для зміни балансу сил в Азово-Чорноморському регіоні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*