Молдова вимагає розібратися в провокаціях Придністров’я

News.pn

Міністерство закордонних справ Молдови закликає міжнародних партнерів акцентувати свою увагу на указ голови Придністров’я, в якому пункти контрольовані Кишиневом позначені такими, що тимчасово знаходяться під контролем Молдови.

Під час з’їзду в форматі «5 + 2» цією інформацією поділилася Тетяна Молчан, що є секретарем МЗС. Крім того, на зустрічі з главами дипломатичної місії Молчан оголосила думку керівництва Молдови з приводу провокацій від Придністров’я.

Уповноважена МЗС висловила протест проти відкриття в Москві громадської організації Придністров’я, яка більше нагадує офіційне представництво. На її думку, такий жест знаходиться у розбіжності з молдавсько-російською угодою про дружбу та співробітництво.

Крім того, посилаючись на указ глави Придністров’я Вадима Красносільського, населені пункти лівого берега Дністра та село Варниця заявлені, як тимчасово контрольовані Молдовою.

У свою чергу правління Молдови розцінює це як провокацію, після якої може виникнути новий поштовх напруги, тим самим ще більше ускладнить відносини між берегами.

Також Тетяна Молчан назвала такі дії протиправними, які не дозволять залагодити конфлікт, а ще більше підірвуть довірчі відносини. Вона просить дипломатичних партнерів якомога швидше прореагувати на дану ситуацію, що склалася.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*