“Батьківщина”: влада Порошенка займається підготовкою провокацій на виборах Президента

fbnews.com.ua

У прес-центрі Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» інформують, що чинна влада займається підготовкою ще однієї масштабної провокації проти політичного об’єднання та його лідера Юлії Тимошенко. Як зазначається, від власних інформаторів партія дізналася, що протягом декількох днів проходить масштабне вербування українців, щоб ті брали участь у вуличних демонстраціях, організатором яких нібито є «Батьківщина».

Участь у таких акціях є не безкоштовною, за чотири години участі у заході, українцям обіцяють заплатити від чотирьохсот до семисот п’ятдесяти гривень. Як зазначається, демонстрацію, організатором якої нібито є «Батьківщина», мають намір провести вже в цю неділю 03.02.19. Місцем проведення заходу був обраний столичний Маріїнський парк. Водночас повідомляється, що організатори заходу хочуть створити наметове містечко, яке функціонуватиме протягом двох місяців.

У партії зазначають, що як відомо, на таких фальшивих заходах процес передачі грошей учасникам буде знятий на камери для того, що підконтрольна чинній владі преса змогла поширювати неправдиві новини з кричущими заголовками.

Таким чином, у політичній силі офіційно заявили про те, що «Батьківщина» не проводить ніяких масових акцій та не має відношення до створення наметового містечка у столиці. Будь-які відомості про проведення проплачених акцій – неправдиві. Подібні дії є нічим іншим як провокацією.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*