Кабмін України: вирощування конопель в країні може збільшити держбюджет

Jahcooking.com

Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр Кабміну, 31 січня у своєму інтерв’ю для телеканалу «112 Україна» заявив, що вирощування медичного канабісу, у промисловому масштабі, може вагомо поповнювати держбюджет, а також збільшити показники валового внутрішнього продукту.

Зубко повідомив, що в один з періодів Україна вже засіювала свої поля коноплею.

Віце-прем’єр в інтерв’ю зазначив, що на даний момент ми зобов’язані повертатися до таких питань — яку кількість льону потрібно вирощувати державі, та яка кількість інших культур має бути висаджено, зокрема медичної коноплі, для підняття показників внутрішнього валового продукту. Також можливість вирощування медичної марихуани дозволить нам не повертатися до питань пошуку нетрадиційної медицини для лікування багатьох хвороб.

У той же день 31 січня, Уляна Супрун, що виконує обов’язки голови МОЗ, запропонувала легалізацію медичної коноплі на законодавчому рівні, для її використання на території України у медичних цілях. Згідно з її словами, медична марихуана допомагає протіканню багатьох важких хвороб, серед яких онкологічні, епілепсія, хронічні болі та інші.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року медичний канабіс був легалізований у Сполученому Королівстві, а в жовтні у Канаді було дозволено продавати та зберігати коноплю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*