Україна оцінила агресивну блокаду Росії в Азовському морі

Rubryka.com

Голова Мінінфраструктури країни Володимир Омелян озвучив суму фінансової втрати нанесеною російської блокадою в Азовському морі. Держава отримала збиток в розмірі 10 мільярдів гривень.

На думку Омеляна від цього постраждали держкомпанії, морські порти держави, а також негативно вплинуло на країну в цілому. Він зазначив, що спорудження Керченського мосту послужить російському голові держави засобом для закриття Керченської протоки та території Азовського моря.

Володимир Омелян зазначив, що на даний момент положення проходження суден цією протокою значно покращилося. Він нагадав, що раніше вони знаходилися в черзі кілька діб. І стосувалося це не тільки українських, а і європейських суден. Простій судна за одну добу складає від 10 до 50 тисяч доларів. Тому Україна спільно з міжнародними компаньйонами готує санкції проти поведінки РФ у протоці.

У свою чергу Росія спростовує звинувачення щодо блокади в Азовському морі. За заявою заступника керівника департаменту берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Олексія Вольського стало відомо, що прикордонні війська РФ збільшили своє перебування в Керченській протоці, але жодним чином не створювали перешкоди морським судам України.

Нагадаємо, що 25 листопада минулого року Росією було заарештовано 3 кораблі, що належали Україні. Їм було висунуто звинувачення в порушенні державного кордону. Влада України сприйняли це як агресію, після чого було введено військовий стан в прикордонних областях країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*