Аграрії України повинні відчути нашу турботу, – Юрій Бойко

Zebra-media.online

Юрій Бойко, лідер «Опозиційного блоку», на зустрічі з Всеукраїнською аграрною радою заявив, що сільськогосподарська сфера повинна відчути турботу, яка надається з боку держави, оскільки це є запорукою продовольчої безпеки.

Голова «Опоблоку» заявив, що має бути повернений режим, який передбачав пільги та діяв раніше, підштовхуючи сільськогосподарську сферу до розвитку. З наступного затвердження бюджету потрібно закласти від 3 млрд гривень на те, щоб зменшити відсоток кредитів. Таким чином, вони повинні надаватися значно дешевше, ніж надання їх нині — під 20%.

Юрій Бойко зазначив, що багато дій повинно зробити для забезпечення впевненості сільськогосподарської сфери в тому, що країна піклується про неї, оскільки це є запорукою забезпечення продбезпеки та підвищення показників експортного потенціалу України.

Нагадаємо, що Юрій Бойко, голова політсили “Опоблок”, та голова політпартії «За життя» Вадим Рабинович підписали угоду про об’єднання політичних сил в новостворену «Опозиційну платформу – За життя». Також було вирішено, що від Платформи виступить єдиним кандидатом на пост голови держави – Юрій Бойко. Політик, у свою чергу, подав документи до Центрвиборчкому 17 січня, для реєстрації його кандидатури на виборах 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*