Активісти «прикрасили» Вілкула зеленкою

5.ua

У Бердянську Запорізької області був облитий зеленкою кандидат на пост голови держави Олександр Вілкул, який є представником партії «Опозиційний блок – партія миру та розвитку». Таку «гостинну» зустріч йому організували активісти партії «Національний корпус».

Після інциденту на сторінці «Національного корпусу» з’явилися фото скоєного, на яких Вілкул зображений з зеленкою на обличчі. Крім цього, з’ясувалися обставини зустрічі політика з жителями Мангуша, яку зірвали. До цього всі зусилля доклали ветерани АТО з місцевими активістами. На своїй сторінці вони повідомили, що Вілкул закликає Україну «вивісити білий прапор» перед Росією. Українці вже були свідками подібного, після чого Росія забрала Крим та на сході країни почалася війна. Як заявили активісти, більше вони такого не допустять і схід України залишиться українським.

Крім того, правоохоронні органи затримали нападника та доставили його у відділення поліції в Бердянську. Зараз розглядається питання про заведення кримінальної справи по цій події. З інформації даної правоохоронними органами стали відомі нюанси зриву зустрічі політика та городян. Активістами був закритий вхід до палацу культури, де повинна була відбутися дана зустріч.

Правоохоронні органи закликають всіх українців бути гуманними по відношенню один до одного, не сприяти правопорушникам та не піддаватися провокаціям. Бо поліція буде миттєво припиняти такі правопорушення, аж до відкриття кримінальної справи.

Як стало відомо, партія «Опозиційний блок – партія миру та розвитку» звернулася до диппредставництв іноземних держав відмітити розгул радикалізму та екстремізму в країні під час передвиборної кампанії. Також політсила просить вплинути на чинну владу, а від влади – забезпечити захист учасників виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*