МЗС Польщі: необхідно розмістити атомну зброю США в Європі

newssky.com.ua

Відомий щотижневий журнал Німеччини «Spiegel» інформує, що Яцек Чапутович, Міністр закордонних справ Республіки Польща, дав коментар виданню, в якому заявив про підтримку розміщення у європейських країнах ядерних ракет Сполучених Штатів Америки.

Голова МЗС Польщі зазначив, що розміщення американського військового контингенту та ядерних ракет є вигідним для європейських держав. Також не виключений факт можливого розміщення атомних ракет Північноатлантичного Альянсу на території Республіки Польща у майбутньому.

Яцек Чапутович заявив, що розміщення Північноатлантичним Альянсом своїх сил на польській території буде залежати від майбутніх дій Російської Федерації, а точніше – чи продовжиться агресивна політика у плані озброєння. Також вирішальну роль відіграватиме НАТО.

Нагадаємо, що 1 лютого Майк Помпео, державний секретар Сполучених Штатів Америки, зробив заяву відносно виходу США з історичного договору, в якому йде мова про контроль над ядерними озброєннями часів холодної війни. Причиною виходу стало порушення умов договору Російською Федерацією.

Відзначається, що 2 лютого США почнуть припинення зобов’язань за Договором про РСМД, а далі піде здійснення процесу виходу з даної угоди. Відзначається, що вихід завершиться через шість місяців, якщо РФ не приступить до виконання зобов’язань прописаних у договорі.

У свою чергу, Російська Федерація заперечує усі звинувачення Сполучених Штатів, а Дмитро Пєсков, прес-секретарь Президента РФ, заявив, що Росія шкодує про прийняття рішення американською державою відносно виходу з договору. Також зазначив, що Вашингтон не хоче вести переговори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*