Центральний вокзал Києва буде переданий в концесію

Ukraine.web2ua.com

Володимир Омелян, який обіймає посаду голови Міністерства інфраструктури України, повідомив, що передача Центрального залізничного вокзалу у Києві планується до здійснення не раніше наступного року, оскільки необхідну документацію для цього потрібно підготувати.

Міністр зазначив, що на даний момент готується важлива документація з приводу передачі у концесію залізничних вокзалів. Бажанням Володимира Омеляна є почати здійснення даного проекту зі столичного Центрального залізничного вокзалу.

І якщо говорити про реальну дату, то вона припаде на 2020 рік, оскільки досвід з напрацювань підготовки подібних проектів у морській сфері показує, що на це піде приблизно 1 року. Омелян також повідомив, що Київський Центральний залізничний вокзал є інвестиційно привабливим проектом, а інвестори, у свою чергу, вже зацікавлені у ньому.

Даний вокзал цікавий з боку інвестування, оскільки є хорошим бізнесом для використання великих площ приватною особою, а на даний момент вона використовується неефективно, та є джерелом невеликого прибутку для окремих осіб. Міністр додав, що при належному використанні вокзали мають можливість стати прикрасами багатьох міст, а також приносити прибуток.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*