Наркотики з Нідерландів до Харкова приходили звичайною поштою

kashalot.com

Головне управління Нацполіції Харківській області інформує, що в ході спільної роботи зі Службою безпеки в області була проведена спеціальна операція, в рамках якої був ліквідований канал постачання контрабандних наркотиків у нашу країну з Нідерландів.

Як зазначається, правоохоронцям вдалося затримати одного з мешканців регіону, який був організатором постачання наркотичних та психотропних речовин з Нідерландів. Препарати приходили чоловікові поштою. Пізніше зловмисник продавав наркотики в низці областей нашої країни.

Для того, щоб встановити повний маршрут контрабандних наркотиків, співробітники правоохоронних структур провели оперативну комбінацію та при отриманні чергової посилки злочинець був затриманий. Поліція також конфіскувала близько шести тисяч психотропних таблеток та 150 грамів кокаїну.

Варто зазначити, що вартість подібних препаратів на чорному ринку сягає двох з половиною мільйонів гривень. Проти зловмисника було відкрито кримінальну справу за фактом контрабанди та реалізації наркотичних і психотропних препаратів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*