Україна закуповуватиме ракети «Javelin»у США найближчим часом

Vmixe.com

Прес-центр уряду інформує, що віце-прем’єр з питань євро- та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що наша держава має намір закуповувати американське високотехнологічне обладнання для оборонної сфери. Таку позицію вона озвучила в ході зустрічі Кітом Дейтоном, який представляв збройні сили Сполучених Штатів. Варто зазначити, що мова йде й про летальну зброю, таку як ракети «Javelin».

Вона підкреслила, що нещодавно голова України Порошенко підписав закон, відповідно до якого, Україна буде купувати зброю в інших держав без посередників. Даний закон підтримав Кабінет міністрів та ВРУ. На думку Климпуш-Цинцадзе, цей закон є добрим сигналам в галузі посилення обороноздатності нашої країни. Вона підкреслила, що крім цього, наша держава має намір стати учасником програми Сполучених Штатів «Іноземне військове фінансування».

У свою чергу представник Сполучених Штатів Дейтон підкреслив, що за можливістю треба проводити роботи з реформування оборонного сектору. Він наголосив, що розуміє усю ту складність ситуації, в якій знаходиться Україна, проте це не означає, що реформи повинні гальмуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*