Четверта річниця загибелі Андрія Кузьменка – відповідей досі не знайдено

Dostyp.com.ua

Цієї суботи 02.0219. виповнюється чотири роки з дня дорожньо-транспортної пригоди, в якій загинув вітчизняний музикант і глава музичного колективу «Скрябін» Андрій Кузьменко. Смертельна ДТП сталася у 2015 році близько сьомої ранку. Тоді машина Кузьменко зіштовхнула з молоковозом на одній з трас Дніпропетровщини. Сам музикант в ході аварії загинув миттєво, ще одну людину, яка була з ним в машині потрапила до лікарні.

Колеги виконавця наполягають, що він завжди добре керував машиною і виявляв уважність при водінні. Поряд з цим, кореспонденти знайшли й свідка, який каже, що інцидент підлаштували.

За словами свідка, стало відомо, що в ДТП був ще один фігурант, який керував машиною «Honda». Як зазначається, саме він й завадив Кузьменко ухилитися від молоковоза. Крім цього, свідок наполягає, що ще як мінімум півгодини після зіткнення співак був живим.

В день, коли загинув музикант, безліч громадян вийшли на площі з метою вшанувати пам’ять виконавця та заспівати його пісні. Подібні заходи тривають й по сьогоднішній день. При цьому, один з них організовують в день народження співака, інший – в день смерті.

Відзначимо, що перед своєю смертю музикант опублікував відеозапис, де висловлював критику стану доріг в регіоні. Крім цього, він активно критикував депутатів, які, на його думку, винні в тому, що дороги знаходяться в поганому стані.

Варто підкреслити, що минулого місяця музична Група «Скрябін» випустила пісню, яка записана голосом Андрія Кузьменка. Виконавці повідомили, що на комп’ютері загиблого є багато демо-версій пісень, які повинні були записуватися, при цьому одна з них була в гарному якості.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*