У збройних силах України гострий дефіцит військових психологів

news.meta.ua

У прес-центрі політичної сили «БПП – Солідарність» інформують, що голова міністерства з питань ветеранів Ірина Фриз виступила із заявою про те, що в країні потрібно розробити державну програму, яка передбачає ведення «психологічних профілів» військовослужбовців України.

Міністр підкреслила, що зараз є необхідність у створенні міжвідомчої групи, куди увійдуть Міноборони, МОЗ та Міністерство ветеранів. Дана група повинна розробити комплексну держпрограму, яка передбачає створення психологічного профілю кожного військовослужбовця, який поступив на службу. Даний профіль слід заповнювати кожні півроку, після того, як військовослужбовець пройде психологічне тестування та поговорить з психологом.

Після того, як термін контракту у службовців закінчується, або ж вони самі прийняли рішення звільнитися, то його дані необхідно буде направити в Міністерство з питань ветеранів. Таким чином, у відомства складеться чітке уявлення про психологічну картину ветерана, яка дозволить визначити де й з яких причин у нього відбулися зміни в психологічному або емоційному стані. У зв’язку з цим, буде зрозуміло яка програма реабілітації підійде ветерану найкраще.

Також міністр додала, що зараз у Збройних силах України зафіксовано дефіцит військових психологів. Так, на триста чоловік припадає один психолог.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*