Генпрокуратура України: суд у справі Савченко та Рубана відбудеться у Чернігові

Akcenty.com.ua

Генпрокурор Юрій Луценко цієї п’ятниці 01.02.19. в ході ефіру, який транслював вітчизняний телевізійний канал «Прямий», виступив із заявою про те, що провадження проти парламентарія ВРУ Надії Савченко та керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана буде розглядатися чернігівським судом.

Він підкреслив, що розслідування даного виробництва було практично закінченим, проте обидва підозрюваних робили спроби навмисно затягнути процес вивчення матеріалів. Зараз же цей процес завершився, та обидва підозрюваних повинні будуть з’явитися в суд.

Як зазначається, незадовго до цього судом було прийнято рішення, відповідно до якого, судове слухання даної справи має пройти в Чернігові. Дане рішення обґрунтоване тим, що більша частина свідків або живе в Чернігові, або зможе туди доїхати. Спочатку засідання планувалося проводити в Слов’янську.

Крім цього, голова Генпрокуратури підкреслив, що готовий поїхати в Чернігів, щоб підтримати сторону обвинувачення, оскільки, на його думку, присутня вся необхідна доказова база для визнання Савченко та Рубана винними.

Необхідно нагадати, що з 23.03.18 й по сьогоднішній день нардеп Савченко перебуває в одному зі слідчих ізоляторів. До цього, парламент України підтримав голову Генпрокуратури та погодився на те, щоб Савченко була притягнута до відповідальності. Таким чином, ВРУ дала свою згоду не затримання та ув’язнення Савченко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*