Франція виділила грант на впровадження відновлюваної енергетики в Україні

Szavazo.hu

Прес-центр «Укренерго» інформує, що французьке Мінекономіки прийняло рішення про надання гранту, сума якого сягає шестисот п’ятдесяти тисяч євро на проект, що передбачає впровадження системи «Energy Storage» на українській території. Варто відзначити, що даний проект будуть спільно реалізовувати «Укренерго» та «RTE International».

Повідомляється, що протягом шести місяців планується здійснення RTE International початкової стадії проекту, в яку входити техніко-економічне обґрунтування та технічне завдання для подальших робіт. Наступна стадія передбачає визначення можливої суми витрат на проект, створення моделі системи зберігання. Крім того, на цьому етапі потрібно створити дорожню карту, де будуть перераховані всі заходи, які потрібні для реалізації спільного проекту.

У прес-центрі підкреслили, що даний проект дуже значущий для включення енергетичної системи нашої країни в систему континентальної Європи. Варто також відзначити, що однією з умов української інтеграції виступає забезпечення достатнього обсягу первинного регулювання частоти.

Водночас, в «Укренерго» підкреслили, що в останні роки в нашій країні зафіксовано збільшення обсягів відновлюваної енергетики, зокрема, мова йде про вітрову та сонячну. За попередніми прогнозами, вже до 2035 року на відновлювану енергетику буде припадати четверта частина всієї енергетики держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*