Військова прокуратура України напередодні виборів вирішила перевірити минуле Гриценко

Panoptikon.org

Відповідно до судової ухвали Військова прокуратура столичного гарнізону почала кримінальне провадження по корупційної діяльності в оборонному відомстві. Слідчі мають з’ясувати обставини розпродажу майна однієї з київських військових частин, яка піддалася розформуванню.

Також Військова прокуратура повинна з’ясувати ступінь причетності до можливих порушень закону з боку колишнього керівника Міністерства оборони Анатолія Гриценка.

Відкриття кримінального провадження домоглися представники кількох громадських організацій, які займаються моніторингом фактів корупції в Міністерстві оборони. Звернувшись до суду, вони домоглися його розпорядження на адресу співробітників Військової прокуратури зайнятися перевіркою відомостей про розпродаж майна Міноборони в Києві. Підпис Анатолія Гриценка, поставлений ним під наказом про розпродаж, був згодом скасований судом. Зовнішній аудит на держпідприємствах Міністерства оборони у 2015 році підтвердив, що сума збитку складає понад 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Анатолій Гриценко висунутий своєю партією «Громадянська позиція» на президентські вибори, заплановані на кінець березня поточного року. Посаду міністра оборони він обіймав при президенті Вікторі Ющенкові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*