Український Hyperloop може залишитися без вбиралень та медичної допомоги

Culturacolectiva.com

На замовлення Міністерства інфраструктури було проведено науково-технічне дослідження транспортного засобу п’ятого покоління – проекту вакуумного поїзда Hyperloop, ідея якого належить американському винахіднику та бізнесменові Ілону Маску.

Як стало відомо з результатів дослідження, поїзд Hyperloop в разі його реалізації, отримає ширину капсули для пасажирських перевезень за все в 1 метр 35 сантиметрів, а висота складе 1 метр 10 сантиметрів.

Виходячи з таких габаритів, пересування пасажирів по транспортному засобу або навіть прийняття положення стоячи для них буде неможливим. Також в проекті не передбачаються вбиральні та надання під час пересування маршрутом медичної допомоги.

Дослідження також показало, що пасажирам Hyperloop доведеться витримувати швидкість і перезавантаження, що перевищують аналогічні показники зльоту-посадки повітряного судна у два-три рази. Швидкість транспортного засобу буде розвиватися до 1 тисячі 80 кілометрів на годину. Це означає, що вакуумний потяг буде доступний лише пасажирам з міцним здоров’ям.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*