Центральна виборча комісія прийняла документи від чоловічого аналога Юлії Тимошенко

Akcenty.com.ua

Центральна виборча комісія прийняла пакет документів від народного депутата Юрія Тимошенка, про що політик повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, він йшов до президентської кампанії останні три десятки років свого життя, і ще на старті своєї політичної кар’єри усвідомлював, що проукраїнські налаштований голова держави зробить для країни більше, ніж сторіччя української революції.

Нагадаємо, що в січні минулого року парламентарій був виключений зі своєї фракції «Народний фронт» з формулюванням «втрата зв’язку».

Якщо ЦВК схвалить подані депутатом ВР документи, він стане кандидатом, що має ініціали, повністю аналогічні іншому претендентові на вищу політичну посаду – лідеру «Батьківщини» Юлії Володимирівні Тимошенко.

Також пакет документів до Центрвиборчкому подала журналістка Юлія Литвиненко. Вона анонсувала балотування в президенти в інтерв’ю, яке надала в середині минулого місяця Євгену Кисельову.

Уродженка Дніпра працювала на безлічі українських телевізійних каналах, була генпродюсером на радіостанції «Вести», і спільно зі своїм колегою коментувала церемонію президентської інавгурації у 2014 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*