Українські борці з корупцією ховаються від запитань журналістів

kinoshare.at.ua

Телевізійний канал «1+1» дав офіційну відповідь коаліції ГО «Реанімаційний пакет реформ», яка зажадала спростувати інформацію з журналістського розслідування проекту «Гроші». Нагадаємо, що журналісти в одному з випусків даної програми зацікавилися майном Оксани Величко, лідера ГО «Разом проти корупції».

У повідомленні «1+1» вказується, що питання їх співробітників з програми «Гроші» до походження майна пані Величко та її родичів є обґрунтованими. Вони також нагадали, що учасники журналістського розслідування звернулися до Величко персонально з пропозицією інтерв’ю, в якому лідер антикорупційної громадської організації змогла б розгорнуто та відкрито відповісти на всі виниклі питання. Відзначається, що журналісти програми «Гроші» розраховували на співпрацю, проте тричі отримували відмову від зустрічі та бесіди.

У заяві телеканалу підкреслюється, що журналісти проекту «Гроші» не побачили об’єктивних підстав для спростування інформації по своєму розслідуванню, а також готові надати додаткове обґрунтування своїх висновків в тому випуску, фігурантом якого стала Оксана Величко. Їй повторно запропонували порозумітися за походженням майна, і висловили готовність оприлюднити ці пояснення в одному з ефірів програми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*