Українська Православна Церква Московського Патріархату може бути примусово перейменована

Opinionua.com

Андрій Юраш, директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України, заявив, що держава наполягає на зміні назви Української Православної Церкви Московського Патріархату, а при невиконанні цього зобов’язання у встановлений термін, Україна візьме на себе перейменування структури.

Директор департаменту зазначив, що відповідно до прийнятого закону, релігійні структури зобов’язані у своєму найменуванні показати факт приналежності до закордонних об’єднань релігійного характеру. Саме тому, після закінчення встановленого законом терміну, статут організації буде недійсним у тій частині, де йдеться про найменування. Внаслідок чого, держава має право дати назву релігійної організації на свій розсуд.

Раніше, у грудні минулого року парламентом був прийнятий закон про те, що УПЦ МП зобов’язана змінити свою назву, і в новій назві повинна бути названа приналежність до Російської Федерації. Цей нормативно-правовий акт розрахований на те, що у назві релігійних організацій має бути показано те, що вони є частиною релігійного об’єднання, яке знаходиться за межами нашої держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*