США залишили на самоті Україну в її суперечці з Угорщиною

444.hu

Угорський проект «Direct36», присвячений журналістським розслідуванням, інформує, що в суперечці між Україною та Угорщиною з приводу українського закону про освіту, Сполучені Штати зайняли позицію Будапешта. Дане рішення Америки було виражено в телеграмі, яка була надіслана у Будапешт Ласло Сабо, угорським послом з США. Предмет суперечки Європейських держав – закон, в якому йдеться про те, що з п’ятого класу національні меншини повинні вчитися українською мовою, а рідна мова може вивчатись як окрема дисципліна.

У посланні розкриті подробиці розмови між Вессом Мітчеллом, помічником державного секретаря Сполучених Штатів Америки у справах Європи та Євразії, і Левентом Мадяром, котрий обіймає посаду заступника голови МЗС Угорщини. Дана бесіда відбулася 18 грудня у столиці Сполучених Штатів.

Повідомляється, що Вашингтон згоден з Угорщиною з приводу націоналістичної політики української держави. Відзначається, що Весс Мітчелл ніби як визнав, що позиція, яку займає Угорщина, є законною, а Америка, у свою чергу, піднімає це питання перед Україною. Також заступник держсекретаря сподівається, що влада України незабаром поступиться.

Як повідомляється, у питанні України, дипломатія Америки та Угорщини далекі від повного консенсусу. Таким чином, заступник державного секретаря США повідомив Левенте Мадяру, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, говорив про українську державу як про буферну країну. Але Весс Мітчелл стверджує, що факт приналежності України до Заходу в інтересах Будапешта, оскільки з’явиться приклад того, як невелика країна може стати незалежною від Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*