Армія Венесуели підтримує Гуайдо

www.scoopnest.com

Армія Венесуели висловила підтримку народу, але ніяк не голові своєї держави Ніколасу Мадуро. Про це заявив Франсиско Естебан Янес Родрігес, який є головою підрозділу стратегічного планування ВВС. Він підтримав опозиційного політика Хуана Гуайдо.

2 лютого виконуючим обов’язки глави держави визнали Гуайдо. Цю інформацію повідомив в своєму відеозверненні Дивізійний генерал Франсиско Естебан Янес Родрігес. З його слів, стало відомо, що він з повагою ставиться до Хуана Гуайдо та прийме за честь співпрацю з ним.

Крім цього, чинного президента країни він назвав деспотом, а також заявив, що 90% армії держави висловлює підтримку своєму народу. Франсиско Естебан Янес Родрігес пропонує Мадуро добровільно покинути територію країни на своєму літаку.

Нагадаємо, що Ніколас Мадуро набрав найбільшу кількість голосів на президентських виборах. У січні народ Венесуели вийшов на вулиці міста і почав страйкувати проти нього.

26 січня країни ЄС визначили Мадуро термін, протягом якого він зобов’язаний оголосити про вибори, інакше головою країни буде оголошено Гуайдо.

В кінці січня головою держави був оголошений Гуайдо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*