МОЗ України: не купуйте фіктивні довідки про вакцинацію Вашої дитини

Onlineua.club

Уляна Супрун, яка обіймає посаду в.о. Міністра охорони здоров’я України, написала у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що МОЗ має намір впроваджувати механізми, які зроблять неможливим факт видачі фіктивних довідок. Одне з нововведень – це електронна медкартка.

В.о голови відомства повідомляє, що вся інформація відносно прищеплення буде вноситися у систему в електронному вигляді, яка допоможе запобігти всіляким маніпуляціям з номерами вакцин.

За словами Уляни Супрун, імунітет, який отримав вакцину, зупиняє розвиток захворювання, а також полегшує її перебіг та здатний запобігти її подальшому поширенню. А прищеплення, про яке свідчать підроблені довідки, з цим впоратися не здатне.

В.о міністра охорони здоров’я зазначила, що є неприпустимим, коли батьки навмисно купуючи фальшиву довідку про здійснення вакцини, ставлять під загрозу життя та здоров’я своїх дітей. Подібні дії несуть небезпеку не тільки дітям, а й усім навколишнім. Саме це повинні пам’ятати батьки, які купують довідки про здійснення вакцинації, нібито намагаючись полегшити своє життя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*