Названа дата наступного переможного бою Олександра Усика

Sceptic.online

Новинне та розважальне інтернет-джерело «Boxing Social» інформує, що Едді Гірн, промоутер непереможного українського боксера-професіонала Олександра Усика, повідомив, де і коли буде проведено наступний бій чемпіона.

З інтерв’ю Едді Гірна отримана інформація, що деякі люди з оточення Олександра Усика повідомили, що чемпіон збирається провести бій з британським боксером-професіоналом Ділліаном Уайтом. Але по факту дана інформація не обговорювалася, і цей бій не буде наступним, хоча промоутера привертає даний варіант.

Едді Гірн повідомив, що наступний поєдинок пройде у Сполучених Штатах Америки 18 травня. На сьогодні триває пошук суперника, та можливим варіантом може виступити російський професійний боксер Олександр Повєткін. Але як зазначив промоутер Олександра Усика, не так просто знайти охочих вийти на ринг з непереможним чемпіоном, оскільки ніхто не хоче залишитися переможеним. Також однією з кандидатур може виступити Денис Лебедєв, хоча Едді Гірн у цьому сумнівається.

Місто, в якому відбудеться наступний бій це Чикаго або Оксон-Хілл, а місцем може виявитися MGM National Harbor.

Повідомляється, що для того, щоб вступити у бій з Олександром Повєткіним, Олександр Усик повинен піднятися у категорію Повєткіна, а це – суперважка. Поєдинок з Денисом Лебедєвим запланований у важкій ваговій категорії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*