Інтронізація Епіфанія проходить у соборі Святої Софії

Vchaspik.ua

Урочисте чинопослідування обраного предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія, проходить сьогодні, 3 лютого. Місцем проведення процедури призначений собор Святої Софії в столиці України.

Як зазначається, після урочистого чинопослідування Митрополита Епіфанія вже на офіційному рівні він стане предстоятелем новоствореної ПЦУ. Після скоєння процедури буде зібрано засідання Синоду, яке буде першим. На ньому, у свою чергу, будуть узгоджуватися, затверджуватися та призначатися посади священнослужителів ПЦУ. Сама процедура інтронізації становить публічну службу, в процесі якої буде здійснено зведення голови ПЦУ на його кафедру.

Урочисте чинопослідування Епіфанія збігається з днем народження обраного голови ПЦУ. Сьогодні, 3-го лютого йому виповнюється 40 років. Епіфаній вирішив провести процедуру урочистого чинопослідування в день свого народження, щоб в майбутньому поєднувати ці дві дати.

На інтронізації присутні екзарх Вселенського патріархату митрополит Гальський Еммануїл, президент Петро Порошенко, міністри Геннадій Зубко та Степан Кубів, народні депутати. Почесний патріарх ПЦУ Філарет відсутній за станом здоров’я.

Журналісти відзначають, що Софійська площа безлюдна. Лише невелика кількість людей спостерігає за тим, що відбувається, на протилежному боці дороги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*