Кандидат у президенти України закликала застосовувати графітові бомби проти Росії

Znaj.ua

Претендент на посаду голови України, екс-парламентарій ВРУ Інна Богословська в ході дебатів на одній з радіостанцій виступила з заявою, що в основу вибудовування відносин з Російською Федерацією необхідно включити використання графітових бомб. Виробництво такого роду озброєння – це частина її стратегії щодо РФ.

Так, політик наголошує, що наша країна повинна швидко виробляти нові типи озброєння, серед яких графітові бомби. Саме вони сьогодні є викликом, що підтримує міжнародне товариство.

Крім застосування графітових бомб проти РФ, в стратегії Богословської є пункти, що передбачають декларування політичними діячами України своїх активів в Російській Федерації. Крім цього, на її думку, слід посилювати антиросійські санкції в економічній сфері.

Водночас, інформагентство повідомляє, що парламентарій Державної Думи РФ Руслан Бальбек вважає заяву Богословської маячнею. Він зазначив, що така стратегія розрахована на ту частину населення, яка не входить в категорію «інтелектуалів». Крім цього, будь-яка людина, що володіє здоровим глуздом, не буде сприймати серйозно такі безглузді заяви. Депутат додав, що, якщо політика залякування Росії північноатлантичним альянсом не обернулася успіхом, то стратегія з застосуванням графітових бомб також не принесе результатів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*