Пільговий період розмитнення авто на єврономерах може бути продовжений до 180 днів

Antikor.com.ua

Один з парламентаріїв ВРУ Роберт Горват у своєму профілі соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що деякі депутати із Закарпаття зареєстрували у парламенті проект закону, згідно з яким, передбачається продовження пільгового періоду для розмитнення машин з єврономерами. Так, передбачається з 90 днів замінити на 180, тобто до 23.05.19.

Таку ініціативу висловили Горват, який представляє партію «БПП», Василь Петьовка від політичної сили «Воля народу», а також Валерій Лунченко від «Народного фронту».

Депутат підкреслив, що він упевнений в тому, що нардепи Верховної Ради підтримають даний законопроект, оскільки необхідність продовження пільгового періоду для розмитнення очевидна. Такі дії, на думку парламентарія, дадуть можливість для ефективного вирішення проблеми з машинами на європейських номерах, при цьому, навантаження на власників таких авто знизитися.

Варто підкреслити, що з того моменту, як почав діяти пільговий період, всього було розмитнено понад шістдесят тисяч машин на єврономерах, а їх власники принесли бюджету країни понад чотирьох мільярдів гривень. Як зазначається, даний законопроект буде надано Верховній Раді вже наступного тижня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*