Адвокат Небесної Сотні: Генпрокурор Луценко закриває розслідування вбивств на Майдані

24kurier.pl

Адвокат родичів громадян, які загинули в ході протестів на майдані в столиці у 2014 році, Євгенія Закревська у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко згортає розслідування вбивств людей на Майдані. Про це свідчать заяви генпрокурора про завершення слідства.

Закревська наполягає, що слідство масових вбивств в столиці не може бути завершеним, оскільки правоохоронці провели не всі експерименти в рамках цього слідства та не завершили всі необхідні експертизи. Крім того, вони також не зібрали й усіх доказів у вигляді фотографій та відео, а ті, які змогли зібрати, правоохоронці не опрацювали. Таким чином, адвокат заявила, що голова ГПУ Юрій Луценко бреше.

Такими висловами юрист прокоментувала заяву генпрокурора, який наполягає, що завершив розслідування проти звинувачуваних у масовому вбивстві людей на головній площі столиці. Також Луценко розповів, що направить матеріали кримінального провадження та обвинувачення до суду.

Зазначимо, що до цього голова Генпрокуратури Луценко зазначив, що відомство зібрало усю необхідну доказову базу стосовно розстрілу громадян на Майдані, аби направити справу в суд. Крім того, він вважає, що усіх доказів достатньо, щоб суд визнав колишнього голову України Януковича та його команду винними.

Варто нагадати, що ще у листопаді минулого року голова одного з управлінь Генпрокуратури Сергій Горбатюк підкреслював, що розслідування злочинів проти активістів Майдану не завершене. Розкриттю справи, на його думку, заважає той факт, що проведення експертиз дуже затягнулося. Так, деякі експертизи призначили ще у 2015 році, проте їх так й не провели.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*