Нардеп: суд зняв арешт з майна екс-міністра МВС часів Януковича

vz.ua

Інформаційне агентство «Цензор.НЕТ» інформує, що депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко заявив, що скасування арешту з майна колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка – це плата за те, що він відмовився від телевізійного каналу «112».

Депутат нагадав, що саме Захарченко створював вказаний телеканал, який довго не могли передати правильному власнику. До цього у каналу неодноразово були проблеми із законодавством. Основною причиною було те, що він не мав конкретного власника, ним володіли низка офшорних фірм. Проте вже до кінця минулого року Тарас Козак, який є правою рукою нардепа від «Опоблока» Медведчука, виступив із заявою, що є власником каналу.

Таким чином, на думку Лещенка, офіційний власник каналу – це «слуга двох панів», оскільки з одного боку він працює з Медведчуком, а з іншого – підстроїв політику каналу під реалізацію інтересів голови держави. Той факт, що суд скасував арешт майна екс-міністра, є свого роду оплатою за передачу телеканалу правильному власнику.

Крім цього, парламентарій зазначив, що суддя Віталій Писанець, який постановив скасувати арешт активів колишнього голови МВС, вже не вперше приймає подібного роду рішення. До 2015 року він працював в одному з райсудів Луганської області. Однак голова країни Порошенко перевів його до Печерського суду, який є найпрестижнішим в країні. Тепер зазначений суддя приймає безліч «цікавих рішень». Депутат зазначив, що таким чином Писанець став «ручним суддею» президента.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*