Тягнибок та Білецький нагадали про ювілей створення ОУН

Compromat.ws

Андрій Білецький, який очолював батальйон «Азов», та голова політсили «Свобода» Олег Тягнибок нагадали, що 03.02.1929 в столиці Австрії була створена Організація українських націоналістів. Так, Білецький у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» написав пост, в якому підкреслив, що ОУН – наше все. Крім того, голова «Азова» припустив «рецепт» націоналістичної організації.

Так, на думку Білецького, організація складалася зі сталевих ветеранів та пасіонарної молоді. Крім цього, вона включала в себе віру в свою державу та вірність ідеї. Політик також вважає, що ОУН була самою повстанською європейською армією минулого століття. Водночас він підкреслив, що зараз голова держави Порошенко та кандидат у президенти Вілкул користуються привітанням націоналістичної організації.

Білецький підкреслив, що Порошенко та Вілкул думають, що можна просто використовувати слова «Слава Україні» та стати майже оунівцем. Однак для борців тих часів гімн та вітання були символом боротьби. Вони використовували гасло «Слава Україні», оскільки могли померти за свою країну, а не обібрати її.

Поряд з цим, Тягнибок нагадав, що велика частина членів Першого конгресу українських націоналістів були родом з Галичини, а менша частина з Наддніпрянщини. Крім того, за словами політика, на заході були представлені всі регіони країни.

Політик додав, що сучасні націоналісти України розуміють необхідність зміцнення та об’єднання. Більш того, вони вже зробили низку кроків в даному напрямку. Тягнибок підкреслив, що зараз перед нашою державою та націоналістами стоять всі ті ж проблеми та виклики, як й 90 років тому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*