Надія Савченко подала документи у Центрвиборчком

akcenty.info

Надія Савченко, український депутат і Герой України, подала необхідні документи й заяву в Центрвиборчком для реєстрації її кандидатури на пост глави держави.

Примітно, що саме сестра Надії Савченко – Віра передала документи у ЦВК, при цьому внесення застави не було здійснено.

Сестра Надії Савченко пояснила, що банківська установа близько 26 днів відкривала рахунок, а нарешті відкриття відбулося за 1 день до закінчення збору коштів. Тому шансу зібрати потрібну суму не виявилося. Але Основний Закон держави – Конституція говорить, що особа, яка може стати президентом повинна жити в Україні не менше десяти років, і таким чином усі дії здійснені згідно з нормами Конституції. Відзначається, що Надія Савченко не є самовисуванцем, а висувається від політпартії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко».

Нагадаємо, що 3 лютого до першої години дня до Центрвиборчкому подали свої документи ще три людини для реєстрації їх кандидатами на виборах 2019. Таким чином, від початку реєстрації у ЦВК свої документи подали 74 людини.

Раніше повідомлялося, що Петру Симоненку, висуванця від політсили «Комуністична партія», Центрвиборчком відмовив у реєстрації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*