Поет: неможна у бідній країні витрачати величезні суми на рекламу

News.bigmir.net

Український поет Андрій Любка на одному з інтернет-джерел висловив свою позицію стосовно кандидатів, які розтрачують величезні суми грошей на свою рекламу.

Він вважає, що кожен з кандидатів, що знаходяться в основному рейтингу, хоче показати масову підтримку народу, при цьому, щоб представники були абсолютно з усіх верств. У результаті чого, висунуті кандидати злилися в одну нерозбірливу картинку, що висвітлюються телевізійними каналами, які знаходяться у володінні в олігархату, що і складає дах цих претендентів на пост голови держави.

Скрізь представлено одне і те ж, а саме величезні білборди з нацсимволікою, а також щасливі обличчя претендентів на пост голови держави.

Вахтанг Кіпіані, журналіст, відзначав, що раніше існували реальні партії, зі справжніми з’їздами, людьми, які виступають за ідею, з виступами, які не піддавалися заздалегідь придуманому сценарію, із суперечками та розколами. А нині партії втратили всю свою суть, та є лише імітаціями. Питанням, яким задається поет Андрій Любка, це чому у період сучасності з успішною демократією, з’їзди найпопулярніших політичних партій більше схожі на КПРС періоду застою.

Український поет вважає недоречним у наш час витрачати захмарні суми на висування, оскільки ці суми можна направити на більш корисні справи. Прикладом може виявитися надання допомоги волонтерам, дітям, армії, пенсіонерам. Можливо, відповіддю стане корупційний шлях отримання даних коштів, та саме тому їх так легко витратити. Андрій Любка вважає, що дії, які вживаються нинішніми політиками, є неетичними у бідній державі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*