Експерт: українцям потрібно списати всі борги за ЖКГ

Jizn.info

У телевізійному ефірі каналу «112 Україна» експерт у сфері політики Володимир Кацман заявив, що за умови робочої та доводити до ладу системи повернення вкраденого майна українцям можна провести списання всіх боргів за житлово-комунальні послуги.

Експерт зазначив, що якщо провести моніторинг сум, що проходять у справах про корупцію, то в сукупності буде більш, ніж 55 мільйонів гривень. Необхідно упорядковувати механізми, які повертають незаконно отримане в державну казну.

Кацман також заявив, що до економічного зростання України може привести прохання до Міжнародного валютного фонду про списання боргів, аналогічному польському. Він зазначив, що навіть залишився виробництво здатне підвищити економічний рівень держави та громадян.

Нагадаємо, що в період з 1991 по 1994 року рішенням «Паризького клубу» Польщі, яка тільки позбулася комуністичного правління, була списана половина зовнішнього боргу. Частина боргу, що залишилася, була реструктуризована майже на двадцять років, з включенням пільгових періодів. Після списання Польщі відкрили доступ до нових кредитів, що послужило прискореного розвитку економіки держави в кінці 1990-х років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*