Релігійний конфлікт спалахнув у Тернопільській області в православному храмі

www.pravda.com.ua

Спікер Нацполіції Ярослав Тракало повідомив журналістам Інтернет-видання «Українська правда», що в Міністерстві внутрішніх справ зайнялися з’ясуванням обставин зіткнень, пов’язаних з храмом в населеному пункті Гніздичне Збаразького району Тернопільщини.

Як повідомив Тракало, конфлікт в селі спалахнув між прихильниками двох релігійних організацій – Української православної Церкви Моспатріархату та новоствореної Православної церкви України. Причиною бійки між парафіянами стала неузгодженість часу проведень богослужінь в місцевому храмі.

Щоб уникнути погіршення ситуації, правоохоронці провели поділ сторін цього конфлікту. Спікер Нацполіції зазначив, що представники однієї зі сторін намагалися спиратися на привезених в населений пункт своїх соратників, та затіяли з поліціянтами конфлікт.

Тракало підкреслив, що застосування сили з боку його колег не було. Всього охорону громадського порядку в селі Гніздичне забезпечили двадцять п’ять співробітників правоохоронних органів.

Окремо спікер Нацполіції підкреслив факт відсутності на місці події поліційних сил спеціального призначення.

Нагадаємо, що відповідно до прийнятого в Верховній Раді законом релігійна організація УПЦ (МП) повинна змінити свою назву таким чином, щоб в ньому вказувалося її управління з Росії, проте її представники відмовилися підкорятися рішенню парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*