Дніпровський райсуд заборонив називати Олександра Петровського “Нариком”

mbfs.com.ua

Журналісти видання «Новий час» з’ясували, що фігурант їх журналістського розслідування, дніпровський підприємець Олександр Петровський, виграв кілька судових процесів.

Петровський подавав і вигравав позови проти Генерального прокурора Юрія Луценка та кількох журналістів, які стверджували, що він є кримінальним авторитетом, відомим в певних колах на прізвисько «Нарік».

Дніпровський бізнесмен в серпні минулого року судився з сайтом «Цензор.нет» і декількома власниками сторінок в соціальних мережах Facebook через публікації, де він називався лідером злочинного угруповання та згадувався під цим прізвиськом. Позивач стверджував, що ці твердження не мають під собою підстав.

Відповідачі за позовом Петровського змушені були сплатити за дві тисячі гривень компенсації та опублікувати текст зі спростуванням.

У травні минулого року Петровський також виграв аналогічний позов. У цих двох вердикти є посилання на виграш Петровським позову до Юрія Луценка, який у 2010 році також стверджував, що бізнесмен відомий в кримінальних колах і має прізвисько «Нарік».

«Новое время» повідомляє також, що головний редактор Інтернет-видання «Цензор.Нет» вперше почув про позов до нього Олександра Петровського від їх видання. Бутусов заявив, що судове рішення, про яке він нічого не чув, стало демонстрацією «замовного характеру» правосуддя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*