Порошенко прийняв представників Вселенського патріархату

News.liga.net

Як повідомляється на офіційному ресурсі глави держави, Петром Порошенком були прийняті священики з-поміж вищого духівництва Вселенського патріархату.

Делегація від Фанару відвідала Україну для урочистої літургії та церемонії інтронізації (зведення на вищий в Церкві пост) голови новоствореної УПЦ Епіфанія.

Президент висловив слова подяки високопоставленим церковним візитерам за їх участь в церемонії, яка, за його словами, є знаменною для православних вірянин України й нашої країни в цілому.

Він також попросив делегацію Вселенського патріархату передати слова подяки та вітання предстоятелю Константинопольської православної церкви Варфоломію. Президент, звертаючись до членів делегації, розповів про шляхи, яка пройшла українська Церква для свого об’єднання та отримання автокефального статусу, і підкреслив, що ця мета була досягнута в тому числі завдяки рішенням ієрархів Вселенського патріархату.

Звертаючись до Петра Порошенка, Митрополит Галльський Еммануїл запевнив голову держави в підтримці Фанаром України, і зазначив, що інтронізація Епіфанія є важливим для історії моментом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*