НАБУ впритул займеться справою екс-глави Миколаївської області

Facenews.ua

Відповідно до рішення Солом’янського столичного райсуду детективи Національного антикорупційного бюро зобов’язалися відкрити кримінальне провадження щодо колишнього голови та заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука.

Рішення суду було прийнято за фактом скарги одного з громадян, який вказав в заяві на бездіяльність антикорупційного відомства. Особисті дані заявника в матеріалах суду вказані не були.

Позивач в грудні минулого року за допомогою поштового відправлення направив Національному антикорупційному бюро заяву про те, що Микола Романчук, в період обіймання ним посади голови та заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, зробив низку кримінальних правопорушень, однак відомості про це не були внесені в ЄРДР.

Суд задовольнив скаргу заявника та зобов’язав детективів НАБУ відкрити відповідне кримінальне провадження.

Нагадаємо, що в червні 2016 року співробітники правоохоронних органів провели операцію із затримання високопоставленого чиновника Миколаївщини, який попався на отриманні хабара розміром в 90 тисяч доларів США. Спочатку Романчук перебував під арештом, проте після внесення застави в п’ять з половиною мільйонів гривень вийшов з-під варти.

Під час обшуків за адресою фактичного проживання Романчука були виявлені сейфи в підземних тунелях, в яких були заховані коштовності, книжковий антикваріат, ікони та 300 тисяч доларів США готівкою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*